Category Archives: Wydarzenia

15Lis/18

Wyniki XI Turnieju Strzeleckiego o Puchar Przewodniczącej Rady Dzielnicy II Grzegórzki z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości

Laureaci XI Turnieju Strzeleckiego o Puchar Przewodniczącej Rady Dzielnicy II Grzegórzki z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości

Szkoły ponadgimnazjalne:

I miejsce – Zespół Szkół Łączności w składzie: GABRIELA ZAWADZKA, JAN ĆWIK, KONRAD SUMARA 

II miejsce – V Liceum Ogólnokształcące w składzie: MICHAŁ LEJA, KATARZYNA FIGURSKA, SZYMON RYŚ

III miejsce – VIII Prywatne Akademickie Liceum Ogólnokształcące w składzie: TOMASZ PODOLAK, KINGA BUKOWCZYK, MAREK MAJ

I miejsce indywidualnie – STANISŁAW ZACHOROWSKI

II miejsce indywidualnie – ADRIAN GACEK 

III miejsce indywidualnie – JAN ĆWIK

Szkoły podstawowe i gimnazja:

I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 52 w składzie: KASPER RUDAK, KAMIL DUDZINSKI, JAKUB ŚMIERCIAK

II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 75 w składzie: BERENIKA POCIEJ, DOMINIK ZIĘBA, KRZYSZTOF PATRZAŁEK

III miejsce – Gimnazjum nr 36 w składzie:  DENIS OVCHARENKO, KYRYLO VASYLEVSKYI, OLIWIA FIGIEL

I miejsce indywidualnie – HUBERT DANEK 

II miejsce indywidualnie – DENIS OVCHARENKO

III miejsce indywidualnie – SZYMON MLECZKO

Gratulujemy wszystkim uczestnikom.

Laureatów zapraszamy na wręczenie nagród w środę 21.11.2018 r. o godz. 17.30 w siedzibie MDK przy ul. Lotniczej 1

Szczegółowe wyniki w tabeli.

Wojciech Gołąb

Wyniki XI Turnieju Strzeleckiego o Puchar Przewodniczącej Rady Dzielnicy II Grzegórzki z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości
Lp rodzaj szkoły skład zespołu tarcza suma suma  miejsce
I II indyw. zespół
I. Szkoły ponadgimnazjalne            
1. Liceum Ogólnokształcące O.O. Pijarów JACEK TYLUS 38 39 77 228  
ZUZANNA CYUNEL 38 45 83
MIKOŁAJ HARASIMOWICZ 34 34 68
2. Zespół Szkół Łączności GABRIELA ZAWADZKA 40 39 79 243 I
JAN ĆWIK                   III m. ind. 41 43 84
KONRAD SUMARA      39 41 80
3. Zespół Szkół Chemicznych JAN MIERNIK 34 30 64 191  
DAWID BŁAŻ 36 35 71
NATALIA MĄDRY 30 26 56
4. XXX Liceum Ogólnokształcące GRZEGORZ WĄSIK 38 33 71 214  
ARLETA TABIŚ 36 32 68
ADRIAN ŚMIALEK 35 40 75
5. III Liceum Ogólnokształcące ADRIAN GACEK           II m. ind. 42 43 85 193  
MONIKA GRABOWSKA 41 34 75
JULIA DZIURA 15 18 33
6. XLI Liceum Ogólnokształcące SZYMON NOWAK 31 14 45 57  
GABRIEL KRAWCZYK 3 9 12
TYMOTEUSZ DĄBROWSKI 0 0 0
7. VIII Liceum Ogólnokształcące STANISŁAW ZACHOROWSKI I m. ind. 40 45 85 176  
WERONIKA PISARSKA 0 25 25
MICHAŁ MITKA 34 32 66
8. Zespół Szkół Mechanicznych nr 4 ROBERT PATYNA 23 36 59 163  
MACIEJ BIGDA 28 43 71
JAKUB CZARNECKI 11 22 33
9. XLII Liceum Ogólnokształcące ALA UBERA 28 39 67 217  
MACIEJ SOBCZYK 36 37 73
GABRIELA WIELGUS 34 43 77
10. V Liceum Ogólnokształcące MICHAŁ LEJA 37 35 72 230 II
KATARZYNA FIGURSKA 42 37 79
SZYMON RYŚ 42 37 79
11. VIII Prywatne Akademickie Liceum Ogólnokształcące TOMASZ PODOLAK 40 37 77 229 III
KINGA BUKOWCZYK 38 36 74
MAREK MAJ 42 36 78
II Gimnazja i Szkoły Podstawowe             
1. Szkoła Podstawowa nr 52 KASPER RUDAK 39 39 78 221 I
KAMIL DUDZINSKI 33 34 67
JAKUB ŚMIERCIAK 39 37 76
2. Szkoła Podstawowa nr 159 ANTONI STRONA 21 13 34 141  
MAKSYMILIAN GOSZTYŁA 27 27 54
JAKUB PLEBAŃCZYK 20 33 53
3. Szkoła Podstawowa nr 38 MARIA ŚLUSARZ 36 27 63 146  
EWA TARCHOWIAK 23 32 55
OLIWIA NAWARA 19 9 28
4. Szkoła Podstawowa nr 75 BERENIKA POCIEJ 37 39 76 216 II
DOMINIK ZIĘBA 35 36 71
KRZYSZTOF PATRZAŁEK 33 36 69
5. Szkoła Podstawowa nr 21 JAKUB GRYGOROWICZ 23 33 56 136  
MATEUSZ PAKOSZ 7 12 19
MARCIN RAJTAR 33 28 61
6. Gimnazjum nr 36  DENYS OVCHARENKO    II m. ind. 34 44 78 211 III
KYRYLO VASYLEVSKYI 36 34 70
OLIWIA FIGIEL 32 31 63
7. VI Prywatne Gimnazjum Akademickie SZYMON MLECZKO      III m. ind. 40 38 78 128  
MAGDALENA KOZIOŁ 31 19 50
 –   –   –  0
8. Szkoła Podstawowa „Akademos” ANNA DAŃDA 16 31 47 153  
URSZULA SMAGOWICZ 21 9 30
MIKOŁAJ LIKUS 36 40 76
9. Szkoła Podstawowa nr 5 z odd. gimnazjalnymi z odd. sportowymi ZUZANNA SCHAB 17 39 56 130  
TYMON RYS 37 37 74
 –   –   –  0
10. Gimnazjum nr 5 FILIP MENDEL 27 34 61 210  
HUBERT DANEK             I m. ind. 41 45 86
TOMASZ ŁUCKOŚ 32 31 63
28Mar/17

LANDRU, MORDERCA KOBIET

Teatr GAN zaprasza na spektakl „LANDRU, MORDERCA KOBIET”- komedię kryminalną, której autorem jest Roberto Perinelli.

Landru to mężczyzna, który zwykł gasić pożary benzyną. Ksywa alias maska, zasłona, makijaż to jego codzienność. Piękne kobiety, klejnoty i mały tajemniczy flakonik.
Jest jeszcze Alwarez i komisarz Sosa. Życie mordercy, to ciężki kawałek chleba, przekonacie się o tym sami, już niebawem!