MDK on-line!

Drodzy Uczestnicy.

Przysyłajcie nam drogą „mailową” filmiki z zapisem jak ćwiczycie w domu. Możemy je opublikować na naszej stronie i FB.

Podzielcie się z innymi!

Poniżej propozycje naszych prowadzących (kliknij):

1. Programowanie i robotyka – Mieczysław Kosowski

a) Baltie, Micro:bit, Scratch, Python w okresie zawieszenia zajęć (kliknij a dowiesz się więcej) 
b) Spotkania on-line w aplikacji TEAMS (poniedziałki-Baltie, środy-Robotyka micro:bit, czwartki-Scratch i Python)

2. PLASTYKA – Joanna Skarbek

  a) Plastyczne zajęcia dla dużych i małych do przeprowadzenia w domu – cz. 1

  b) Nowe propozycje zajęć plastycznych dla dzieci 22-25.03.2020 r.

 c) „Żółwik” z tacki styropianowej

 d) „Zabawy z kleksem” na 26.03.2020 r.

 e) RZEŹBA I FORMY PRZESTRZENNE – „Gra w pudełku” na 26.03.2020 r.

 f) GRAFIKA – informacje dla uczestników

 g) plastyczne zadanie dla chętnych 27.03.2020 r.

  h) plastyka – kartka mozaika

  i) malarstwo i rysunek sztalugowy – zadanie 31.03.2020

  j) propozycja pracy na 02.04.2020 r.

*

3. ZAJĘCIA WOKALNE – Małgorzata Perc

*

4. GITARA – Jacek Korohoda

    a) lekcja nr 1

    b) lekcja nr 2

    c) lekcja nr 3.1 – dla początkujących

    d) lekcja nr 4 – 27.03.2020 r.

    e) lekcja 5.2 dla wszystkich moich uczniów gitarowych – rock&roll for all!

*

5. JĘZYK ANGIELSKI – Anna Gabor

   a) ćwiczenia nr 1 – czasowniki (pdf)

   b) ćwiczenia nr 2 – przysłówki (pdf)

   c) ćwiczenia nr 3 – przymiotniki cz.1 (pdf)

   d) ćwiczenia nr 4 – czasowniki cz. 2 – odmiana (pdf)

   e) zagadki matematyczne i odpowiedzi cz. 2 (pdf)

*

6. MATEMATYKA (zagadki) – Anna Gabor

*

7. KEYBOARD, PIANINO – Jarosław Kaganiec

     a) plik do ćwiczenia nr 1

     b) nazwy klawiszy odległości tzw. interwały – film

    c) dla Wojtusia i Piotrusia (moich najmłodszych uczestników) – film

*

8. STRZELNICA – Wojciech Gołąb

     a) ćwiczenia siłowe do strzelania (pdf)

     b) przygotowanie fizyczne w treningu strzelca (pdf)

     c) historia broni – linki

*

9. TENIS STOŁOWY – Wojciech Gołąb

    a) chiński program ćwiczeń mięśni nóg

    b) przykładowe zestawy ćwiczeń na poprawę pracy nóg

*

10. RĘKODZIEŁO – Anna Wanic

    a) papierowy tulipan do wykonania w domu – pokaz zdjęć (instrukcja)

  –

  b) zajączek dla najmłodszych

  c) „kurka” – krok po kroku

 *

11. LAJKONIKI – Anna Chruścińska

    a) piosenki cz. 1

    b) piosenki cz. 2

    c) piosenki i zabawy cz. 3

    c1) linia melodyczna „Siała baba”

*

12. AKTYWNOŚĆ FIZYCZNA – Wojciech Gołąb

*

13. TANIEC NOWOCZESNY – Anna Chruścińska

    a) trenujemy w domu – film nr 1

*

14. PERKUSJA – Tomasz Grochot

    a) lekcja nr 1

*

15. MODELARNIA – Rafał Kaleta

   a) informacja dla uczestników nr 1

   b) Suchoj – SU-35

   c) najdziwniejsze czołgi i pojazdy

   d) O budowie dioram. Temat który Was interesował.

*

16. BREAKDANCE – Adam Ćwik

   a) trening on-line 1

*

17. TANIEC TOWARZYSKI – Piotr Nawara

   a) Historia tańca towarzyskiego – pdf

   b) Tańce standardowe – pdf

   c) Tańce latynoamerykańskie – pdf